301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Yazı Detayı
29 Ekim 2019 - Salı 14:30 Bu yazı 283 kez okundu
 
DİNİME KÜFREDEN MÜSLÜMAN OLSA…
İBRAHİM GÖÇMEN
sonnokta.44@hotmail.com
 
 

 

DİNİME KÜFREDEN MÜSLÜMAN OLSA…

 

      Bu başlık aslında çok anlamlı ve içerikli bir söz. Belki Anlayanlar olur da kendisini düzene sokar en azında bu yaştan sonra adam gibi adam olur yağı yağcılığı ve akçeli işleri bırakır işine gücüne bakar diye düşünüyorum.

      Yoksa Müslümanlık Dünya da en değerli ve kutsal dinlerden birisidir. Hâşâ tabii ki Gerçekçi dinimize gerçek Müslümanlığa gerçekten inanan Allah la kendisi arasında olan vazifelerini görevlerini kendi dünyası içerisinde hiçbir gösterişe teşhire mahal vermeden yerine getiren dindar Müslümanlara hiç kimse küfür edemez ettirmeyiz.

      Gazeteci olmak belki şu anda Türkiye şartlarında kolay gibi görünse de, aslında öz olarak gerçekten haberde objektif yorumda serbestîlik ilkesi ile hareket etmektir.

       Çalmadan çırpmadan kalemini ekranını mikrofonunu satmadan doğru düzgün ve halkın haber alma özgürlüğüne hizmet etmek bu görevi yapmak bana göre kutsal sayılabilinecek bir meslek ve bu saygı değer mesleğe leke düşürmemek gerek.

Ancak bütün kurum ve kuruluşlarda olduğu gibi kokuşmuşluk ne yazık ki bu mesleğe de bulaşmış ancak içlerinde doğru düzgün gerçekten gazetecilik yapan arkadaşlarımı tenzih ederek diyorum ki gelin bu mesleğe daha fazla leke sürmeyelim işimizi hakkı ile gereği gibi yapalım.

          Son günler de iki çok önemli konu ya da gündem oluşturan haberler üzerinde birileri yazılar yazarak yine bir yerlere birilerine çelme takmaya düşürmeden de hesaplar yapmaya çalışmakta olduğu gözlemlenmektedir.

      Birinci olay Bu arkadaş CHP genel başkan yardımcısı ve Malatya milletvekili Veli Ağbaba ya laf atarak başlamış ahkâm kesmeye.

       Veli ağbaba birkaç gün önce TBMM de yaptığı hararetli konuşmada bir takım iddialarda bulunarak ve bu iddialarını sıraladıktan sonra bu iddialarının yapılmasında katkıları olanların “ Allah belasını versin “ diyerek te sözlerini bağladı. Bütün bunlar TBMM kürsüsünde gelişti  hani orası o kürsü dokunulmazdı  ya .. Neyse

Bu iddiaları doğrudur yanlıştır bu iddiaların muhatabı direk AKP dir. Peki, sen kimsin sana ne battı be meslektaşım sen gazeteci misin tetikçi misin nesin. Tetik çekmek kolay da hedef belirlemek çok zor yanlış hedef seçtin burada sana senin gibilerine ekmek çıkmaz. Onu da peşin belirteyim

       Bu gazeteci! sözde sosyal medyada gezinirken kendisini “ CESUR YÜREK “ olarak tarif eden Veli ağbabanın ateşli konuşmasına denk gelmiş ve o hararetli konuşmayı dinledikten sonra işi getirip FETÖ denilen dinci faşistin beddua seansı gözlerinin önüne gelmiş miş ve diyor ki “PENSİLVANYADA Kİ ŞARLATAN GELDİ BİR AN GÖZÜMÜN ÖNÜNE !...”  Demek ki bu şarlatan senin gözünün önünde hiç eksik olmuyor öylemi? Sözlerinde bu anlaşılıyor

 Ağbabaya hitaben de diyor ki “ kaçak otel yapanında Allah belasını versin “ demesini beklemiş.

Evet, kaçak otel yapıldı da bu ülkede bazıları 17 yıldır deveyi hamutu ile götürdü götürüyorlar.

      Hiç uzağa gitmeye gerek yok on bin tane yolsuzluk hırsızlık sayarız da en son bomba İstanbul da haydar paşa ve sirkeci gar ihalesi ortada. Baldırı çıplak belediye bankamatik çalışanına tarih teslim ediliyor bunları görmüyor o otel görünüyor pes yani bu kadarına da

 

       Başa dönecek olursak Şimdi bu şahsın bu yorumunda ne çıkarıyorsunuz?  bilmiyorum ancak bana göre bu arkadaş her dua beddua lar dan sonra FETÖ yu hatırlıyorsa demek ki bu işin içerisinde başka bir iş var.

Benim rahmetli dedem ve babam der di ki bir adamdan çok bahsediyor onu her an anıyor ve konuşuyorsan ya o adamdan çok korkuyorsun ya da çok seviyorsun.

Şimdi ben de ortaya soruyorum bu arkadaş bunlardan bu kategorilerden hangisine giriyor acaba.

Onu dini lider olarak kabul edip korkuyor mu yoksa seviyor mu? Her dua ve bedduadan sonra ilk aklına FETO geldiğine göre bunu herkes lütfen düşünsün bakalım. Ortaya ne çıkaracaksınız?

Ben kısaca dinime söven Müslüman olsa diyorum..

Ben kimsenin avukatı değilim Veli Ağbaba kendisini savunacak güçte ve bilgiye sahip. Ancak ben her ne kadar zaman zaman eleştirsem vursam da başka kurtlara kuşlara da yem etmem ettirmem ne olursa olsun bir arada olmuşuz yan yana durduğumuz iyi günlerimiz de çok olmuştur annesi babasını anne baba gibi bilmişiz benim de kendisinin üzerinde siyasi emeğim vardır.

 

Muhtar haksız mı?

 

Aynı isminin önüne gazeteci kelimesini ekleyen vatandaş bu kez de Yeşil tepe de Hoca Ahmet Yasevi Mahallesi muhtarı Orhan Ünalırı diline dolamış

Muhtar mahalle halkının talep ve istekleri doğrultusunda mahallesinin sorunlarını Büyükşehir belediye başkanına anlatmaya çalışırken ne gibi zorluklar çektiğini anlatıyor.

 Bu anlamda sesini daha da çok duyurabilmek mahallesine hizmet getirebilmek için davet edildiği daha doğrusu tüm Muhtarların davet edildiği yemekte başkana seslenerek derdini anlatmak istediğini ancak kendisine üç aydır ulaşamadığını açıkça haykırıyor.

Bu ses de tam cevaplanmayınca kendisine göre bütün bu haksız hukuksuz olayları gelişmeleri protesto etmek için de yemeği boykot ettiğini yemeyeceğini belirterek çıktığını ve basından bazı meslektaşlarımıza bu olup bitenleri anlatıyor ve yapılan röportajda Büyük şehir belediye başkanı Selahattin Gürkanı çok sert dille eleştiriyor.

 O da mahallesinde seçilmiş o mahalle halkına hizmet etmek onların yaşamlarını kolaylaştırmak için o görevdedir görevini yapmaya çalışmaktadır.

BU vatandaş muhtarın bu haklı çabasını tii ye alarak muhtarı hiç anlamsız bir tavırla eleştiriyor. Bu eleştiride ki amaç bir yerlere mesaj vermektir. O yer mesajı aldı mı almadı mı bilmem. Alındıysa nasıl bir cevap verildi torba boş mu dolu mu onları bilmem ama ortada bir emeğe saygısızlık var, hizmete karşı bir duruş var..

Birde kendi duruşuna bakmadan muhtara nasihatler yapıyor Doğal olarak ta diyoruz ki Dinimize küfreden bari Müslüman olsa ……

*******************

Cumhuriyet bayramınız kutlu olsun

 

İşte bu nedenle bu tür zihniyetlerle bu gün bu Türkiye oluştu. Gemisini kurtaran kaptan, bana değmeyen yılan bin yaşasın vs vs

 Herkes hele hele de yaşlılar bütün konuşmalarında eski iyi idi. Eskide insanlık vardı kişilik kimlik vardı. Sevgi saygı vardı.

Şimdi bakıyoruz bunların hiç biri kalmadığı gibi her geçen gün bu toplum yozlaşıyor yobazlaşıyor yağcı yalaka eğitimsiz Araplaştırılmak üzere olan bir toplum oluşturulmaktadır. Gelişmeler gösteriyor ki ekonomik ve siyasi anlamda kötü günler yaşıyoruz ancak sosyal yönde de daha kötü günleri kötü düşünen art niyetli kap kaç cı hırsız soyguncular içerisinde yaşın yanında kurunun da yandığı süreci yaşıyoruz.

Bu gün 29 Ekim CUMHURİYET bayramı. Herkesin bayramını kutluyorum. Demokratik Cumhuriyet bağımsızlıktır demokrasidir barıştır eşit yurttaşlıktır.

Bu cumhuriyeti yıkmak yerine ne idüğü belirsiz sisteme benzemeyen faşizmin ayak seslerini legalleştirecek tek adamlık bir yapı oluşturmaya çalışıyorlar ancak şuna herkes inansın ki bu topraklarda bu topluluklar o kara örümcek kafalılara o hırsızlara yolsuzluk yapan gericilere yağcı yalakalara müsaade etmeyecektir ettirmeyecektir.

 Yaşasın demokrasi

Yaşasın barış

Yaşasın İlelebet yaşayacak Türkiye Cumhuriyeti ve onun şanlı bayrağı. 

 

 
Etiketler: DİNİME, KÜFREDEN, MÜSLÜMAN, OLSA…,
Yorumlar
Diğer Yazılar
Veli Ağbaba ve Malatya medyası…
BİR ÜLKEDE EĞİTİMİN ÇÖKÜŞÜ O ÜLKEDE HALKIN ÇÖKÜŞÜDÜR
"SAVAŞ ZORUNLU OLMADIKÇA CİNAYETTİR. M.Kemal ATATÜRK "
MALATYA DA CHP İL DANIŞMA KURULUNU İZLERKEN
HAYDAR KARADUMAN’I UĞURLARKEN
MALATYA BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ NE YAPIYOR?----Kayyum Kararları Gayrimeşrudur, Derhal Geri Alınmalıdır!
Özgürlük, Eşitlik, demokratik hukuk ve Barış içinde Ortak bir yaşam kuralım.
Malatya fotoğraf sanatçıları derneği (MAFSAD ) Ve Arapkir belediye başkanı Haluk Cömertoğlu
EDEPSİZLİK....!!!!!!!
23 HAZİRAN 2019 SEÇİMLERİ!DEMOKRASİNİN GALİBİYETİ İLE BİTTİ..
TURGUT ÖZAL TIP MERKEZİ NE DURUMDA? İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİNDE NELER OLUYOR?
MALATYA’ DA İSTANBUL SEÇİMLERİ VE YENİ SİYASET PANELİ YAPILDI.
İstanbul seçimlerinin iptal olma ihtimali var (mı!!!? )dır
AHMET ÇAKIR, HACI UĞUR POLAT BAŞKANLAR VE SELAHHATTİN GÜRKAN BAŞKAN
YSK’NIN İSTANBUL KARARI YANLIŞTIR, HAKSIZ, ADALETSİZ VE HUKUKSUZDUR.
BU YUMRUK FAŞİZMİN AYAK SESİ….
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BORÇ BATAĞINDA TESLİM EDİLMİŞ…..
Malatya’da Tarık Kaya Elazığ’ da Songül Tunçdemir hapiste
SEÇİM SONUÇLARI
VELİ HER GEÇEN GÜN CHP DE TEHLİKELİ OLMAYA DEVAM EDİYOR
MALATYA'DA CHP ve VEKİL NE YAPMAK İSTİYOR?
CHP + İYİ PARTİ = MİLLET İTTİFAKI MI DEDİNİZ? …..ANLAŞILMADI..DA
ÜNİVERSİTE VE CAMİ
İnsan, haklarıyla insandır....
NEDEN SANA OY VERMEYECEĞİM DİYORUM?.
….HADDİNİ BİLMEK… VE AKP VEKİLİ KAHTALI
Veli Ağbaba ve Öznur Çalık
TAM İNANIYORDUM Kİ......
YEREL BASIN VE Y.MALATYASPOR
MARAŞ KATLİAMINI UNUTMAYACAĞIZ UNUTTURMAYACAĞIZ!
İHD MALATYA ŞUBE BAŞKANI GÖNÜL ÖZTÜRKOĞLUNA ÖZGÜRLÜK………
Gazeteci ve polis
CHP ve ideoloji
CHP GERÇEKTEN NE YAPMAK İSTİYOR? İKTİDAR OLMAK İSTİYOR MU İSTEMİYOR MU?
STAR TV ve GAZETESİ İLE HALK TV ve ARENASI.
YEREL YÖNETİM SEÇİMLERİ YAKLAŞIRKEN
EKONOMİNİN ABD MCKİNSEY ŞİRKETİ KONTROLÜNE GEÇMESİ TAM BİR DARBEDİR!
" Bu gidişe rızamız değil itirazımız var "
Malatya’dan Tunceli ve Munzur’a
BARIŞ..
ATATÜRK’ÜN KURDUĞU YAŞATTIĞI “TÜRK OCAKLARI “ BAŞKANLIĞINA YAKIŞMIYORSUNUZ..!!
İMZA VEREN DELEGE SAYISI GÖSTERİYOR Kİ DEĞİŞİM ŞART OLDU
ARGUVAN FESTİVALİ VE İNSAN HAKLARI
Hacı uğur Polat ile Sadıkoğlu’nun başkanlığı ve Malatya'nın kaderi
Gün, ben değil Biz olma günüdür.
24 HAZİRAN SEÇİMLERİ VE HALEN CHP DE O MAKAMLARI İŞGAL EDEN ZATI MUHTEREMLER.
“ MAĞRURLANMA PADİŞAHIM SENİ DE BİR YARATAN VAR “
VAKİT TAMAM GÖZLER SANDIKLARDA
BİRLEŞELİM DE HANGİ KISTASLA? HANGİ ORTAK PAYDA DA?
ADAY BELİRLEME VE ADAY TANITIMLARI…
CHP’DE LİSTELERİ YAPANLAR NE YAPMAK İSTİYOR?
Malatya da siyaset ne alemde?
ERKEN SEÇİM CUMHURBAŞKANLIĞI VE VEKİLLİK İÇİN ADAY ADAYLARI
BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?
ERKEN DEĞİL BASKIN SEÇİM ve MURAT KARAYALÇIN
OHAL‘E HAYIR
NE İŞ VE KİME İŞ YAPARSIN AKÇADAĞ BELEDİYE BAŞKANI?
TİCARET BORSA SEÇİMLERİ VE GÜRSEL ÖZBEY
MALATYA DA NELER OLUYOR? TSO SEÇİMLERİ; Y. MALATYA SPOR – FENER BAHÇE MAÇI VE VIP
"KADINLAR ERKEKLERLE BİRLİKTE BİR BÜTÜNÜ TAMAMLAYAN DİĞER YARIDIR
AKLI BAŞINDA İDEOLOJİK BİLGİLİ BİRİKİMLİ (SOSYAL) DEMOKRAT OLMAK
ATATÜRK SPOR SALONU NE ZAMAN KANAL BOYU SPOR SALONU OLDU?
TÜRBİN İNCE DELEGE KILIÇDAROĞLU DEDİ
MALATYA TSO DA NELER OLUYOR……..?
ÜLKEDE NELER OLUYOR?
AKP li ler CHP İstanbul il başkanından neden korktular?
MALATYA DA AKP 2017 DEĞERLENDİRMESİ YAPTI.
CHP ve Parti içi Demokrasi..
Sıra susan herkese geldi!
CHP İL KONGRESİ
İNSAN; HAKLARI İLE İNSANDIR.
CHP DE İL KONGRESİ SÜRECİ
DÜŞÜNDÜREN KONGRELER SÜRECİ VE CHP
BU KEZ DE CHP NİN ALTINI BOŞALTARAK DÜŞÜRMEK İSTİYORLAR..!!!
Faşist, ırkçı, dinci, hain provokatörler iş arıyor..!
CHP de TABANIN SESİNİ DİNLEYİN
CHP DE KONGRELER YAKLAŞIRKEN
YAŞASIN CUMHURİYET TE HANGİ CUMHURİYET?
MALATYA GÜNLERİ VE FİLİM FESTİVALLERİ
MÜFTÜYE NİKAH KIYMA YETKİSİ VERMEK… NE DEMEK!!!?
DEMOKRASİ VE LAİKLİK
CHP ADALETİ VE KUZEY IRAK TEZKERESİ
LAİK, BİLİMSEL, DEMOKRATİK, ANADİLDE EĞİTİM İSTİYORUZ
12 Eylül 37. Yaşına girerken
AKP yolun sonuna mı geliyor?
1 EYLÜL HEM BAYRAM HEM CUMA HEM DE DÜNYA BARIŞ GÜNÜ İDİ !!
Malatya'nın siyasi arenası ve Malatya’ya yapıla(maya)nlar
MALATYA’DA “SU” DAN KAYNAKLI İSHAL VE KUSMALAR
DİNCİ, GERİCİ, YİYİCİ ( LER )
EYYY MECZUPLAR, SİZE O FAŞİST İSLAMCI DEVLETİ KURDURMAYACAĞIZ..
Faşizme karşı omuz omuza
CUMHURBAŞKANI GELDİ MALATYALI HAPİS EDİLDİ
Her gün artan baskıya, zulüm ve ötekileştirmeye karşın… Durmak yok yola devam
Hak, Hukuk, Adalet… Ve 15 Temmuz
“ Meşale “ li yürüyüş
CHP VE ADALET YÜRÜYÜŞÜ
Orta-doğululuk nedir bilir misiniz?
Milletvekilinin Tutuklanması ve CHP’nin Adalet Yürüyüşü
16 Nisan, AKP ve CHP
İlk defa duyduğum bir kavram: YOL YEZİDİ
BİR ŞEY YAPMALI,,BİR ŞEYLER YAPILMALI YAPALIM BİR ŞEYLER HADİ..
HEM SOLCU HEM DE SAĞCI OLUNMAZ
Alevilikte edep ve Atatürk’e hakaret eden alçaklar
KİM KİMİ KAPININ ÖNÜNE KOYA(BİLİ)R!!!?
CHP BÖYLE GİTMEZ!!! GİTMEMELİ
16 NİSAN REFERANDUMU VE MALATYA..
BU SEÇİM SONUCU DÜŞÜNDÜRÜCÜ!
YOLSUZ VE LOCA SIZ STADYUMUMUZ HAZIR (MI?)
15 YILLIK İKTİDAR DA HANGİ İSTİKRAR? VE NEDEN HAYIR ?
BÜTÜN; EZİLMİŞ, ÖTEKİLEŞTİRİLMİŞ, FAŞİZMDEN NASİBİNİ ALMIŞ OLANLAR…
SAYIN BAŞKAN YEŞİLYURT BELEDİYESİ NEREDE?..... NE İŞ YAPAR?
Hollanda’ya ve Cizre’ye sokulmayan bakanlar!
ORGANİZE SANAYİ VE ARITMA TESİS (LER )İ
CUMHURBAŞKANI MALATYA DA NE ANLATTI!!!?.
ARGUVAN NE ZAMAN GERÇEK BİR İLÇE OLACAK.. SA….
Yok edilmek istenen Cumhuriyet ve demokrasi
HUKUKUN OLMADIĞI YERDE LİNÇ VARDIR ..
TESLİM OLMADAN EL ETEK ÖPMEDEN DELİKANLI GİBİ YAŞAMAK
BÜTÜN ŞEHİR BELEDİYELERİ VE İLÇE BELEDİYELERİ
OHAL VE ANAYASA
BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ VE 10 OCAK
GAZETECİ OLMAK..
YAĞCI YALAKA GEÇİNEN ÂLİMLER İLE ZALİMLER
HER TÜRLÜ TERÖRÜ LANETLERKEN..
80 ÖNCESİ CHP GENÇLİK KOLLARI GENEL BAŞKANIMI ANARKEN..
YARIN GEÇ OLMADAN, ZAMAN GEÇMEDEN, TEMELLER ATILMALI
15 TEMMUZ VE SONRASI…
NEDEN 5 EKİM DEĞİL DE 24 KASIM?
Baskı şiddet zulüm var..! çarede var..
TÜRKİYEYİ KARIŞTIRIYORLAR.
ÖNCE İNSAN
VALİ MUSTAFA TOPRAK VE AKÇADAĞ ÖREN ZİYARETİ
ÜLKEMİZE GEREKLİ OLAN BAŞKANLIK MI? DEMOKRASİ Mİ?
Demokrasi ve özgürlük
VELİ AĞBABA’YA SORUYORUM..
12 EYLÜLDEN 15 TEMMUZA VE SONRASI
BU GÜNLERDE ÇOK YAŞANILAN “ CADI AVI “ OPERASYONLARI
CHP MALATYA GENÇLİK KOLU BAŞKANI YÜKSEL MAZMANOĞLU’NU 37. ÖLÜM YILINDA ANARKEN
Malatya’da da su sorun olursa…!!!
ARTIK YETEEEEER KİMSE ÖLMESİN…!!
İslam ve Demokrasi…
DEMOKRASİ VE ZAM
CEMAAT CEMAATLERLE TEMİZLENMEZ TEMİZLENMEMELİ
ÜÇ (Y); ( YALAKALIK, YAĞCILIK, YALANCILIK…!!)
15 TEMMUZ VE SONRASI……………
SAYIN VALİM HOŞ GELDİNİZ
Y. Malatya spor kongresi ve Naci şavata..
KANLA BESLENEN CANİLER DURMAK BİLMİYOR
AHMET ÇAKIR BEY MALATYA DAHA NE ZAMAN HİZMET ALACAK.?
“Hayvan!”
SAVAŞ , ŞİDDET VE TERÖR!!. PEKİ, NE ZAMANA KADAR!! ?
EGEMEN SINIFLARIN ANAYASA SI VE FAŞİZM
EGEMEN SINIFLARIN ANAYASA SI VE FAŞİZM
Vali Süleyman Kamçı Adana demir spor polemiğine son noktayı koydu.
ERDOĞAN, AĞBABA VE ADD DE ANAYASA TARTIŞMASI
ALEVİ PLATFORMU VE DEVLETİN ALEVİSİ OLMAK
DOKUNULMAZLIK, 6 MAYIS VE CHP
AH CHP, VAH CHP
HANGİSİ İĞRENÇ VE ÇİRKEF… ?
SİZLERLE AYNI ÜLKEDEN YAŞAMAKTAN TİKSİNİYOR UTANIYORUM
BİRLİK BERABERLİK ADINA GÜZEL BİR ÖRNEK VE GÜZEL BİR ZAMAN
HIRSIZLIĞA YOLSUZLUĞA VE SAPIK TECAVÜZCÜLERE KARŞI DURALIM
İSMETPAŞA PARKI, KANALBOYU, KERNEK VE 2016 YATIRIM YILI TOPLANTISI.
8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ VE AKP NİN KADINA BAKIŞ AÇISI
“AĞBABA ADAY OLDUKCA BİZİM OYLARIMIZ MALATYA’DA ARTIYOR”
YETER YETER YETER ARTIK....
CHP NE İŞ….?
DAHA DÜN BARIŞ DİYEN MALATYA STK LARI NEREDELER? NE YAPARLAR?
TURGUT ÖZAL TIP MERKEZİ VE KARACİĞER NAKİL HASTANESİ AÇILIŞI
AKP, CHP, MHP, HDP VE TERÖR
GAZETECİLER GÜNÜNDE 53 YIL ÖNCE 53 YIL SONRA
GAZETECİLER GÜNÜ İMİŞ…!
ANKARA DA Kİ SARAY İLE MALATYA DA CHP SALTANATI AYNI ZİHNİYET
MARAŞ, SURUÇ, ANKARA VE CİZRE SİLOPİ KATLİAMLARI
CHP MALATYA İL ÖRGÜTÜ SEÇİMLERDE KAYIP KONGRELERDE ACAYİP
İKTİDARIN İLK HAFTASINDA CAN DÜNDAR ERDEM GÜL VE TAHİR ELÇİ
ÜLKEDE BASIN ÖZGÜRLÜĞÜ VAR DİYENLER NEREDESİNİZ?
ANKARA KATLİAMI VE ŞEHİTLERİN KIRK MEVLÜTLERİ
CHP de kılıçlar çekildi
CHP BİTİYOR!, MHP ÇÖKÜYOR!, HDP ERİYOR!AKP BÜYÜYOR! ..(MU?) ….NEDEN ?
“ MALATYA SÖZLEŞMESİ.." İLE MALATYA DA SORUNLAR BİTTİ BİTECEK MİİİŞ..!! ……. AYIPTIR, YAZIKTIR, GÜNAHTIR,
7 HAZİRAN ARİFE İDİ 1 KASIM BAYRAM OLSUN
BARIŞ VE SAVAŞ
SEÇİMLER, HDP VE MEDYA
DEMEDİ DEMEYİN..
BU NASIL BİR ANLAYIŞ? BU NASIL BİR DÜŞÜNCE…
TERÖR NEDİR? TERÖRİST KİMDİR ?
UYAN ARTIK TÜRKİYE
KILIÇDAROĞLUNA NEDEN NASIL GÜVENECEĞİZ?
SAVAŞLA BERABER YENİDEN SEÇİME GİDİLİRKEN….
AHMET ÇAKIR’A AÇIK MEKTUP
SAVAŞIN GALİBİ YOKTUR.
VURAN KÜRT VURULAN KÜRT BİRİLERİ ARADA NEMALANIYOR.
TEHLİKELİ…..ÜÇL܅
SURUÇTA AKAN KAN HALKLARIN KANIDIR
12 EYLÜLCÜLER GİTTİ …. 12 EYLÜL HALEN YERİNDE DURUYOR
EVET.. HALEN MADIMAK YANIYOR DA ..ALEVİ GEÇİNENLER NEREDE ?
DEMOKRASİ, ADALET, BARIŞ
VELİ AĞBABA VE ANLAYIŞI
7 HAZİRAN SEÇİMLERİNİN YEREL ANALİZİ
BOMBALARDA, KURTARAMADI VE DURDURAMADI
OYUM HDP YE ÇÜNK܅.
7 HAZİRAN SEÇİMLERİ O BİR SEÇİMLERE BENZEMİYOR.
SİYASETTE ZÜBÜKLER MEDYA DA FIRILDAKLAR.
MALATYA DA SİYASET VE SİYASETÇİ PROFİLİ VE GELİŞMELER
YALAN MI? YANLIŞLIK MI?
DEVİR TİLKİ İLE PLAN YAPAN KURT İLE AVLANANLARIN DEVRİ OLMUŞ…
BÜTÜN SİYASİ PARTİLERE SAMİMİYETLE SORUYORUM
VELİYİ MECLİSE PORGALI TAŞIYACAK !(MI?)
TÜRKİYE’NİN VE AKP NİN GÜNDEMİ HDP
YA DEMOKRASİ YA DA TEK ADAM FAŞİZMİ
SES ÇIKARMAYA VARMISINIZ!!?
DEVLET ÇÖKMÜŞ HİÇ HABERİMİZ YOK
AKP’Yİ DURDURACAK TEK GÜÇ HDP’DİR
“NEDEN HDP…?"
“Kontenjan”ve “ eğilim yoklaması “ Emek Gaspıdır
Şıracının şahidi bozacı
VELİ AĞBABA HAYRİ İNÖNÜ İÇİN “ KİMSE SOY ADINA GÜVENMESİN!! “ DEMİŞ……..?
Kraldan krala yassı matem!!
İŞTE İSTEDİĞİNİZ YENİ TÜRKİYE MODELİ !!! VE İLERİ DEMOKRASİ
VELİ AĞBABA , YEREL YÖNETİMLER VE ŞİŞLİ..!
“ ALLAH İLE KANDIRANLAR “
YOLSUZLUK YAPANLAR VE KALEM KIRANLAR
“ Böyle bir Ülkenin öğretmeni olmaktan utanıyorum “
17 – 25 ARALIK VE TEKRAR 14 ARALIK
1970 YILI CHP GENÇLİK KOLLARI
RTE’ den geçmişte söylenen inciler….
2015 SEÇİMLERİ YAKLAŞIRKEN AĞ(A)BABALI CHP
ÇARE.. YENİ SİVİL VE DEMOKRATİK ANAYASADIR…..
SİYASİ PARTİLER VE PROJELERİ NELERDİR?
İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİNİN KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI TRAMBÜS YÜZÜNDEN İPTAL….!!!!
İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİNİN KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI TRAMBÜS YÜZÜNDEN İPTAL….!!!!
İKİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI OLAN TEK İL MALATYA (MI?)
ALEVİLERİN CEM(LER)İ
Türkiye'de ve Orta doğu da kan gövdeyi götürürken Malatya'da konser!!!!
DOSTLAR……
VEKİL BEY GÖLGE ETME BAŞKA BİR ŞEY İSTEMİYORUZ
SAYIN VALİMİZ VASİP ŞAHİN GÜLE GÜLE
KATLEDİLEN ORTA DOĞU HALKLARINA KARŞI VİJDAN HAREKETİ
KARADUMAN DAĞILMIŞ
“Kendi adayımızı gösterirsek kaybederiz anlayışı, Liberal ve gerici bir dayatmadır.”
CHP de DÜN ve BUGÜN
İLKESİZLİK
MALATYA GAZETECİLER VE TELEVİZYONCULAR CEMİYETİ KURULURKEN
BAYRAK BİZİM ORTAK SEVDAMIZDIR
Müjde oğlunuz cennet gitti!
Şehrin öğrenciyle imtihanı!
Müthiş bir tarz!
Bizim Gazete
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Malatya
Parçalı Bulutlu
Güncelleme: 16.11.2019
Bugün
- 17°
Pazar
- 17°
Pazartesi
- 16°
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
1
Sivasspor
21
0
2
3
6
11
2
Fenerbahçe
20
0
3
2
6
11
3
Trabzonspor
19
0
2
4
5
11
4
Alanyaspor
19
0
2
4
5
11
5
İstanbul Başakşehir
19
0
2
4
5
11
6
Galatasaray
19
0
2
4
5
11
7
Yeni Malatyaspor
18
0
3
3
5
11
8
Beşiktaş
18
0
3
3
5
11
9
Gaziantep FK
15
0
4
3
4
11
10
Çaykur Rizespor
14
0
5
2
4
11
11
Göztepe
13
0
4
4
3
11
12
Konyaspor
13
0
4
4
3
11
13
Kasımpaşa
12
0
5
3
3
11
14
Denizlispor
11
0
6
2
3
11
15
Antalyaspor
11
0
6
2
3
11
16
Gençlerbirliği
10
0
5
4
2
11
17
MKE Ankaragücü
9
0
6
3
2
11
18
Kayserispor
7
0
6
4
1
11
Haber Yazılımı